Interpelace potřetí: Umění (dů)vtipu

Interpelace potřetí: Umění (dů)vtipu
15min. před začátkem - Tomáš Sedláček Miloši Zemanovi: "Dáme panáka?"
10min. před začátkem - Vít Bárta do telefonu: "Představ si, co teď o nás pověsili na web!"
5min. před začátkem - advokátka Klára Samková v telefonu s blogerem  Aktuálně.cz a spolutvůrcem Interpolací Liborem Stejskalem: "Nepropadejte panice, jsem na cestě."
Přichází mistr bonmotů Miloš Zeman.
Foto: Jan Langer
Jan Langer
28. 4. 2011 19:44

Pozvání na v pořadí třetí diskuzní setkání Tomáše Sedláčka na prknech Národního divadla přijali Miloš Zeman, Vít Bárta, Jan Hřebejk a Klára Samková.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Výsledek primárek ve Wisconsinu úřady oznámí až příští týden

V americkém státě Wisconsin se i přes pandemii nemoci covid-19 konaly prezidentské primárky, ve kterých se v případě demokratů utkali o stranickou prezidentskou nominaci někdejší viceprezident Joe Biden a senátor Bernie Sanders.

Výsledky budou podle rozhlasové stanice NPR zveřejněny až 13. dubna jak dříve určil jeden ze soudů, který spor o konání voleb během krizové doby nynější pandemie rozhodoval.

Ve Wisconsinu tamní ministerstvo zdravotnictví podle úterní bilance eviduje 2578 nakažených, z nichž 92 nemoci podlehlo. U 745 lidí si jejich stav vyžádal hospitalizaci.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Boeing připravuje nové softwarové opravy pro 737 MAX

Americká společnost Boeing oznámila, že připraví dvě nové aktualizace pro počítač letové kontroly v letadlech 737 MAX, která jsou po dvou tragických nehodách v Indonésii a v Etiopii prozatím vyřazeny z provozu.

V noci na středu o tom informovala agentura Reuters. Boeing se snaží získat u amerického Federálního úřadu pro letectví (FAA) souhlas s obnovením provozu těchto strojů.

Zdroj: ČTK
Další zprávy