Foto: Generálové i jejich nadřízená sekretářka jsou nevinní

Foto: Generálové i jejich nadřízená sekretářka jsou nevinní
Trochu nervózní důstojníci Pohůnek, Kovanda a Páleník.
Generálové Páleník a Kovanda si jdou vyslechnout rozsudek.
Jejich podřízený Pohůnek sledoval na přání premiérovy milenky premiérovu manželku.
Páleník mu tu agendu předal.
Foto: Ludvík Hradilek
Ludvík Hradilek Ludvík Hradilek
Aktualizováno 29. 5. 2015 16:10
Soud zprostil viny tři důstojníky vojenské kontrarozvědky i tehdejší milenku a sekretářku premiéra Nečase. Sledováním manželky premiéra nespáchali přečin. Smysl činnosti kontrarozvědky zůstal utajen.

Praha - Generálové Ondrej Páleník a Milan Kovanda i jejich podřízený Jan Pohůnek jsou nevinni, stejně jako Jana Nečasová. Sledování manželky premiéra vojenskou kontrarozvědkou na přání žárlivé milenky bez vědomí ministra obrany není trestný čin.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 1 minutou

Prodeje léků na předpis stouply meziročně o desetinu

Prodeje léků na předpis v Česku v období od začátku července 2020 do konce června 2021 vzrostly meziročně o desetinu na 75 miliard korun, volně prodejných léků a doplňků stravy o pět procent na 27 miliard korun. Vyplývá to z dat analytické společnosti IQVIA. Hodnoty prodejů léků na předpis jsou uvedeny v cenách výrobce bez DPH, hodnoty prodejů v kategorii volně prodejných léků a produktů pro zdravotní péči jsou naopak měřeny v koncových cenách včetně DPH.

Zdroj: ČTK
Další zprávy