reklama
 
 

Gay turismus v Praze vzkvétá. Vychází nová gay mapa

5. 9. 2013 15:22
Mapa informuje o gay barech. klubech, restauracích, hotelech či saunách

Praha - Pražské sdružení gayů chce v metropoli podpořit "gay turismus". Vydává proto v pořadí již čtvrté vydání mapy gay a gay-friendly podniků v Praze, "Prague Gay Map".

Mapa nabízí kompletní seznam pražských gay a gay-friendly barů, klubů, kaváren či restaurací, které si oblíbili i mnozí heterosexuální občané.

Nechybí také gay hotely, taneční kluby, sauny, speciální kadeřnictví, květinářství obchod s oblečením a pomůckami, nebo neziskovka pomáhající lidem nakaženým AIDS.

Kromě toho mapa informuje i o hlavních gay událostech a festivalech v nadcházejících měsících.

25 000 výtisků. Bude to stačit?

O pražskou gay mapu je s novými vydáními stále větší zájem, a tak čtvrté vydání vychází v pětadvacetitisícovém nákladu.

"Pro čtvrtou edici se nám podařilo získat nové partnery pro distribuci a ti, kteří by chtěli mapu vlastnit, ji najdou také v rozšířeném počtu turistických centrech a nově také na turisticky oblíbených místech díky Pražské informační službě," prozrazuje jednatel sdružení vydávajícího mapu, Jakub Košmider.

Nové vydání mapy se také dá stáhnout z internetových stránek v digitální podobě k prohlížení na elektronických zařízeních.

"Naším hlavním cílem je podpořit gay turismus v Praze. Každým rokem mediálně podporujeme projekty jako Prague Pride nebo filmový festival Mezipatra a snažíme se pomoct v propagaci České společnosti AIDS pomoc a dalších nezikových projektů," dodává Košmider.

Prague Gay Map vyšla poprvé v roce 2010 a od té doby se rozrostla nejen o inzerenty, ale i o spolupracující subjekty z řad komerční i neziskové sféry.

Hrdí gayové. Pestrobarevný průvod Prahou:

autor: Domácí | 5. 9. 2013 15:22

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama