Obrazem: Podívejte se, jak vypadají některé klecové chovy slepic v Česku

Obrazem: Podívejte se, jak vypadají některé klecové chovy slepic v Česku
Klecový chov Čeperka.
Klecový chov Čeperka.
Klecový chov Čeperka.
Klecový chov Čeperka.
Foto: OBRAZ
Domácí Domácí
4. 3. 2020 5:30
Ochránci zvířat našli v boji proti klecovému chovu slepic důležitého spojence. Podporu myšlence vyjádřil premiér Andrej Babiš. Nakolik však svá slova prezentovaná na Facebooku myslí vážně, už se zdráhá upřesnit. Dotazy Aktuálně.cz nechal bez odpovědi. Nahlédněte, jak vypadá klecový chov slepic v Čeperce, Svinčanech, Přešticích a Libotenicích, jak ho zachytil spolek na ochranu zvířat OBRAZ.
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Aktualizováno před 10 minutami

Dozorující státní zástupce v kauze Čapí hnízdo podle Vrchního státního zastupitelství pochybil

Dozorující státní zástupce Jaroslav Šaroch v kauze Čapí hnízdo podle Vrchního státního zastupitelství pochybil, když bezodkladně nereagoval na nové informace týkající se možného výslechu svědků. Tímto pochybením došlo podle Vrchního státního zastupitelství k průtahům v trestním řízení. 

"O výsledku dohledového přezkumu bylo podrobně informováno dozorové Městské státní zastupitelství v Praze, kdy jeho vedení by mělo na zjištěné pochybení reagovat a přijmout účinné opatření tak, aby k jeho opakování v budoucnu již nedošlo," popsala vrchní státní zástupkyně v Praze Lenka Bradáčová. 

Zdroj: ČTK
Další zprávy