Foto: Turistům nabízí svezení v historických vozidlech. Praha proti nim zasáhne

Foto: Turistům nabízí svezení v historických vozidlech. Praha proti nim zasáhne
Loví okolo jdoucí turisty.
...
Je libo "autentický" Ford?
Nebo snad Mercedes?
Foto: Jakub Plíhal
Jakub Plíhal Jakub Plíhal
10. 5. 2019 18:12
V centru Prahy stojí na řadě míst repliky historických vozů, které turistům nabízí vyhlídkové jízdy metropolí. Za hodinovou vyjížďku si často účtují i více než 2 tisíce korun.
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 7 hodinami

Při nehodě auta a malotraktoru zemřel na Domažlicku starší muž

Jednu oběť má nehoda osobního auta a malotraktoru u Záhořan na Domažlicku. Auto zezadu narazilo do malého traktoru a jeho řidiče náraz vymrštil do příkopu, na místě zemřel. ČTK o tom informovala krajská policejní mluvčí Dagmar Jiroušková.

Nehoda se stala okolo 16:45 na silnici III/1836 u obce Záhořany. Řidič vozu Volvo ve věku 22 let jel ve směru od Záhořan na Spáňov. "Z dosavadního šetření vyplývá, ze řidič osobního vozidla zezadu narazil do vpředu jedoucího malotraktoru značky Vari, které řídil 77letý řidič. Po střetu byl řidič z malotraktoru vymrštěn do silničního příkopu. Při nehodě došlo k jeho zranění, kterému na místě podlehl," popsala Jiroušková.

Požití alkoholu a jiných omamných a psychotropních látek u řidiče osobního vozidla policisté na místě vyloučili. Okolnosti tragické nehody nyní policie vyšetřuje.

Zdroj: ČTK
Další zprávy