Foto: Sváteční "Staromák" s Pithartem, Bradym a odporem proti Zemanovi

Foto: Sváteční "Staromák" s Pithartem, Bradym a odporem proti Zemanovi
Sváteční večer přilákal do centra Prahy několik tisíc lidí.
Akci uváděl Michal Horáček, který se chce ucházet o post příštího prezidenta. Zdůrazňoval, že byl pouhým moderátorem. "To byl můj úkol. Udělat hudební stránku a občas někomu říct, pojďte vlevo nebo vpravo. Co to má společného s kampaní? To může říct jedině blázen," řekl k tomu pro Aktuálně.cz.
Současného prezidenta lidé nešetřili. Vytkli mu třeba i jeho příklon k Číně.
Přišli lidé všech generací.
Foto: Jakub Plíhal
Jakub Plíhal Lukáš Werner Jakub Plíhal, Lukáš Werner
28. 10. 2016 22:53
Staroměstské náměstí se 28. října změnilo v Podhradí. Sešlo se zde několik tisíc lidí. Oslavovali státní svátek, ale i protestovali proti prezidentovi Miloši Zemanovi.
 

Právě se děje

před 43 minutami

Štetina prodloužil se Spartou smlouvu do roku 2022

Slovenský fotbalista Lukáš Štetina prodloužil smlouvu s pražskou Spartou, která by mu vypršela po této sezoně. Osmadvacetiletý obránce zůstane podle nového kontraktu na Letné do konce června 2022. Sparta o tom informovala na svém webu.

Štetina přišel do Sparty v létě 2017 z jiného pražského klubu Dukly. V prvním roce patřil k oporám a spoluhráči ho zvolili nejlepším hráčem sezony. Pak důrazný stoper ztratil místo v sestavě a spekulovalo se o jeho odchodu.

Štetina ale dostal důvěru od trenéra Václava Kotala a v posledních dvou březnových soutěžních zápasech před koronavirovou pauzou nastoupil od začátku. Za výkony proti Ostravě a Slavii byl chválen.

"Tahle smlouva je určitě zadostiučinění. To, co dělám pro fotbal, se mi vrátilo. Věřím i ve fotbalového boha a v tom mám před sebou čistý stůl," řekl Štetina v rozhovoru pro klubovou televizi.

Další zprávy