Foto: Lidé odhazují s bundami i respirátory. Na náplavku v Praze vyrazila policie

Foto: Lidé odhazují s bundami i respirátory. Na náplavku v Praze vyrazila policie
S teplým počasím lidé vyrážejí ven, odkládají bundy a s nimi nezřídka i respirátory.
Toto je zhruba běžný obrázek na Národní třídě v Praze.
Lidé s teplem a nekonečně prodlužovaným a tragicky komunikovaným "lockdownem" začínají zhusta ztrácet výdrž a odkládají respirátory. A to nejen na místech, kde jsou sami.
Nutno říct, že zdaleka ne všichni. Abychom předešli nařčení ze selekce jen lidí bez ochrany dýchacích cest nebo naopak, udělali jsme malý pokus. Tato a následující čtyři fotografie jsou z pěti po sobě jdoucích "zelených" na poměrně frekventovaném přechodu u Národního divadla.
Foto: Jakub Plíhal
Jakub Plíhal Jakub Plíhal
1. 4. 2021 10:12
S teplým počasím lidé vyrážejí ven, odkládají bundy a s nimi zhusta i respirátory. Podívejte se, jak to vypadá v centru hlavního města a také na Pražany oblíbené náplavce. Hned první slunečný den na ni vyrazila řada lidí a zřejmě i po ohlasu na sociálních sítích sem nastoupila policie. V několika vozech s ampliony domlouvala lidem, aby si nasadili respirátory. Podívejte se, jaký efekt to přineslo.
 

Právě se děje

Aktualizováno před 29 minutami

Antimonopolní úřad povolil nákup Equa bank skupinou Raiffeisenbank

Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) povolil skupině Raiffeisenbank nákup Equa Bank od fondu AnaCap Financial Partners. Úřad o tom informoval v tiskové zprávě, rozhodnutí je pravomocné.

" V důsledku fúze získá společnost Raiffeisenbank možnost výlučně kontrolovat společnosti Equa bank a Equa Sales & Distribution. Ke spojení soutěžitelů dochází v oblasti poskytování bankovních služeb," uvedl úřad.

Raiffeisenbank International (RBI) oznámila nákup 100 procent akcií Equa bank od fondu AnaCap Financial Partners na začátku února.

Zdroj: ČTK
před 29 minutami

Zeman přijal v Lánech nového slovenského premiéra Hegera. Jednat budou o koronavirové krizi či bilaterální spolupráci. Poté se Heger setká s Babišem

Zdroj: ČTK
Další zprávy