Obrazem: Piráti, ANO i ODS slaví úspěch, u ČSSD a komunistů zavládl smutek

Volební štáb Pirátů
"Bylo neuvěřitelné v debatách, jak někteří lídři Babiše nenávidí. Jediný jejich program je porazit Babiše příští rok," uvedl premiér.
Tisková konference volebního štábu ODS v Truhlářské ulici v Praze.
Tisková konference volebního štábu ODS v Truhlářské ulici v Praze.
Tisková konference volebního štábu ODS v Truhlářské ulici v Praze.
Foto: Lukáš Bíba
Domácí dap šp Domácí, dap, šp
3. 10. 2020 17:10
Cílem Pirátů je uspět v každém kraji a mít stovku zastupitelů, řekl při čekání na výsledky voleb předseda strany Ivan Bartoš. Cíl se naplnil, Piráti v krajích poprvé výrazně uspěli. Slavit se může také v ODS či hnutí ANO, které podle předběžných výsledků vítězí v devíti krajích. Naopak téměř všude propadli kandidáti ČSSD a KSČM. V senátních volbách postoupilo nejvíce zástupců ANO, STAN a ODS.
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 32 minutami

Twitter zavede funkci spropitného celosvětově, platby přijme i v bitcoinech

Internetová sociální síť Twitter se rozhodla rozšířit funkci, která uživatelům umožňuje jednoduše zasílat peníze autorům příspěvků, aby tak ocenili jejich činnost. Funkce spropitného s označením Tip Jar (sklenice na spropitné) bude nově dostupná celosvětově a platby bude přijímat i v bitcoinech. Twitter to oznámil ve čtvrtek. Firma tak chce držet krok s provozovateli jako Patreon, kteří funkci také nabízejí.

Twitter novou funkci od května testoval. Peníze jejím prostřednictvím mohli posílat všichni uživatelé, přijímat je ale byla schopna pouze skupina vybraných uživatelů, která zahrnovala například novináře, experty a zástupce neziskových organizací. Tato skupina by se však měla časem rozšiřovat.

Zdroj: ČTK
Další zprávy