Foto: "Ještě není politik, odpovídá na otázky". Drahoš zahájil kampaň, města objíždí s manželkou

Foto: "Ještě není politik, odpovídá na otázky". Drahoš zahájil kampaň, města objíždí s manželkou
Objíždět česká a moravská města začal Jiří Drahoš před měsícem. České Budějovice jsou možná už patnáctým městem, které s manželkou v předvolební kampani navštívil.
Jeho tým je skrovný, kromě manželky Evy jen jeden člověk.
Putovní stánek má právě v obchodním centru u nádraží. Na letáčku voličům nabízí pouze čtyři body, které chce prosazovat. Dodržování ústavy, vzdělání, úctu k rodině a důstojné stáří a poslední, velmi konkrétní úkol, zrušení nedůstojných a nepraktických kontrol návštěvníků Pražského hradu.
43 let spolu.
Foto: Ludvík Hradilek
Ludvík Hradilek Ludvík Hradilek
14. 7. 2017 21:09
Stačilo, aby bývalý předseda Akademie věd oznámil kandidaturu na prezidenta, a předvolební průzkumy ho pasovaly do role favorita mezi vyzyvateli Miloše Zemana. Kampaň je však teprve na začátku. Jiří Drahoš s manželkou je právě na návštěvě v Českých Budějovicích.
 

Právě se děje

před 5 hodinami

Americký prezident Donald Trump svolil, aby demokrat Joe Biden dostával každodenní zprávu, kterou pro prezidenta zpracovávají tajné služby

Zdroj: ČTK
před 6 hodinami

Skotsko bude první zemí, která poskytne všem ženám bezplatný přístup k vložkám, tamponům a dalším potřebám pro intimní hygienu. Schválil to parlament

Skotsko bude první zemí, která poskytne všem ženám bezplatný přístup k vložkám, tamponům a dalším potřebám pro intimní hygienu. Příslušný zákon dnes jednomyslně schválil místní parlament, informoval list The Scotsman. Podle odhadů by mělo opatření vyjít na 9,7 milionu liber ročně (285 milionů Kč).

Zdroj: ČTK
Další zprávy