Foto: Celebrity na finále Davis Cupu. Některé jsou neodklonitelné

Foto: Celebrity na finále Davis Cupu. Některé jsou neodklonitelné
Michal David je věčný. "Když se podaří, co podařit se má, tak se podaří také Davis Cup..."
Vladimír Dlouhý: dříve KSČ, pak OF, pak ODA, teď nezávislý kandidát na prezidenta
Herec Miroslav Donutil. Moravský rodák fandil dalším dvěma moravským rodákům.
Partnerky obou českých tenistů souboje prožívaly: Modelka Ester Sátorová, partnerka Tomáše Berdycha, bývalá úspěšná česká tenistka Nicole Vaidišová, manželka Radka Štěpánka.
Foto: CPA Eduard Erben
Aktuálně.cz Dan Poláček Aktuálně.cz, Dan Poláček
19. 11. 2012 12:00

Ve vyprodané 02 areně sledovala triumf českých tenistů také česká politická a byznysová smetánka. Nechyběl náruživý tenista, prezident Václav Klaus, který měl po svém boku ropného miliardáře Karla Komárka, ex-premiér Mirek Topolánek či živě gestikulující ministr financí Miroslav Kalousek v národním dresu s dalším miliardářem Tomášem Chrenkem po své pravici. Rodinu za sportovním zážitkem vyvedl i ex-ministr vnitra Ivan Langer. Ve společnosti se ukázal i pražský "kmotr" Roman Janoušek, který svou kariéru po boku českých politiků začínal právě jako tenisový trenér. Svobodu si u sportu užíval i podnikatel Tomáš Pitr, kterého soud nedávno pustil na podmínku. Dostavili se ale i "expolitici", kteří z politické scény odešly se škraloupem: exministr průmyslu a obchodu Martin Kocourek či exministr obrany Martin Barták.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy