Foto: Jak jsou na tom s bezpečností pražské trhy? Prošli jsme čtyři, zásahoví policisté byli na dvou

Kliknutím se dostanete do galerie.
Prošli jsme čtyři vánoční trhy v centru Prahy, abychom se podívali, jestli se nějak změnila bezpečnostní opatření po včerejším teroristickém útoku v Berlíně.
Začněme na Staroměstském náměstí.
Zde policie už včera večer nasadila policisty s "dlouhými zbraněmi a balistickou ochranou", abychom citovali mluvčího pražské policie Tomáše Hulana.
A redakce nasadily fotografy na lovení ilustračních záběrů.
Foto: Jakub Plíhal
Jakub Plíhal Michael Švec Jakub Plíhal, Michael Švec
20. 12. 2016 16:50
Podívali jsme se na pražské trhy, abychom zjistili, jak jsou na tom den po berlínském útoku s bezpečností.
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 9 hodinami

Při nehodě auta a malotraktoru zemřel na Domažlicku starší muž

Jednu oběť má nehoda osobního auta a malotraktoru u Záhořan na Domažlicku. Auto zezadu narazilo do malého traktoru a jeho řidiče náraz vymrštil do příkopu, na místě zemřel. ČTK o tom informovala krajská policejní mluvčí Dagmar Jiroušková.

Nehoda se stala okolo 16:45 na silnici III/1836 u obce Záhořany. Řidič vozu Volvo ve věku 22 let jel ve směru od Záhořan na Spáňov. "Z dosavadního šetření vyplývá, ze řidič osobního vozidla zezadu narazil do vpředu jedoucího malotraktoru značky Vari, které řídil 77letý řidič. Po střetu byl řidič z malotraktoru vymrštěn do silničního příkopu. Při nehodě došlo k jeho zranění, kterému na místě podlehl," popsala Jiroušková.

Požití alkoholu a jiných omamných a psychotropních látek u řidiče osobního vozidla policisté na místě vyloučili. Okolnosti tragické nehody nyní policie vyšetřuje.

Zdroj: ČTK
Další zprávy