Firma exsenátora Alexandra Nováka nakoupila reality na Floridě

Firma exsenátora Alexandra Nováka nakoupila reality na Floridě
V domě je několik samotných bytů, které jsou vybaveny. Podle realitních webů se nabízí k dlouhodobému pronájmu.
Hned za domem je cesta na pláž.
Další je ve městě St. Petersburg, které je známé jako turistická destinace severoamerických a evropských turistů.
Tento dům se nachází ve stejné lokalitě. Jeho hodnota je podle veřejných registrů okolo milionu korun.
Foto: www.trulia.com
Radek Nohl Radek Nohl
2. 8. 2013 6:00

Společnost, ve které figurují exsenátor Alexandr Novák a jeho manželka, v době, kdy se vlivný podnikatel vyhýbal nástupu do vězení, ale již i za mřížemi byl, investovala v USA ve velkém na poli realit. Podle veřejných rejstříků za posledních několik měsíců získala přes dvacet domů v hodnotě více než dva miliony dolarů. Firma ITG skoupila nejen menší domy, ale i luxusní zrekonstruovanou vilu, která leží jen několik metrů u pláže. "V poslední době ceny klesly, a tak se nakupovalo, rekonstruovalo a následně projímalo," popsal pro Aktuálně.cz realitní plány Alexandra Nováka jeho blízký spolupracovník.

 

Právě se děje

před 7 minutami

Světové atletice vládnou trojskokanka Rojasová a tyčkař Duplantis

Nejlepšími světovými atlety roku 2020 se stali halová světová rekordmanka v trojskoku Yulimar Rojasová a světový rekordman ve skoku o tyči Armand Duplantis. Oba v tradiční anketě Světové atletiky triumfovali poprvé.

Pětadvacetiletá Venezuelanka Rojasová v únoru v Madridu posunula halový rekord na 15,43 metru, skočila tehdy o sedm centimetrů víc než Ruska Taťjana Lebeděvová v roce 2004. Na trůnu vystřídala americkou překážkářku Dalilah Muhammadovou a navázala na úspěch jiné trojskokanky Caterine Ibargüenové, která byla nejlepší světovou atletkou roku 2018.

Jednadvacetiletý Duplantis se stal nejmladším mužským vítězem této ankety, která se vyhlašuje od roku 1988. Švédský skokan v hale dvakrát posunul světový rekord až na 618 centimetrů. Venku pak překonal 615 cm a sebral Sergeji Bubkovi nejlepší výkon pod širým nebem. Vyhrál všech šestnáct závodů, do kterých letos nastoupil. V hlavní kategorii triumfoval dva roky po ocenění pro vycházející hvězdu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy