Festival homosexuálů odstartoval noční párty a karnevalem

Festival homosexuálů odstartoval noční párty a karnevalem
Mezi prvními byl na místě Vláďa s přáteli. Chystá se i na sobotní průvod.
Krátce po začátku v 21:00 byl klub ještě poloprázdný, a tak byl čas na poslední úpravy interiéru.
K účasti v průvodu nabádalo i zrcadlo: Barevné oblečení, vlajky s sebou!
Barmani vyrazí na pochod hrdosti v alegorickém voze.
Foto: Markéta Šrajbrová
Markéta Šrajbrová Markéta Šrajbrová
11. 8. 2011 7:02

Praha - V Praze oficiálně začal festival sexuálních menšin Prague Pride. Pětidenní přehlídka s koncerty, diskusemi i večírky vyvrcholí v sobotu vůbec prvním pražským "průvodem hrdosti". Ve středu - v první den akce - bylo na programu cvičení jógy, setkání gayů či karnevalová party. Původně plánovaný večírek naháčů organizátoři z bezpečnostních důvodů zrušili. Podle policie totiž právě on mohl představovat nebezpečí výpadů.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 2 hodinami

Na Děčínsku se v sobotu navečer převrátil traktor, zemřeli dva lidé

Na Děčínsku u Dolních Habartic v sobotu navečer zemřeli muž a žena, s nimiž se převrátil traktor. Okolnosti tragické nehody policie dál vyšetřuje.

Traktor se dvěma lidmi se převrátil kolem 18:00. "Utrpěli zranění neslučitelná se životem a bohužel na místě jim podlehli. Na místo vzlétl vrtulník a vyjela i sanita, bohužel už těmto osobám jsme nemohli pomoci," uvedl krajský mluvčí záchranné služby Prokop Voleník. Podle regionální mluvčí policie Aleny Bartošové je šetření příčiny tragické nehody na začátku. 

Zdroj: ČTK
Další zprávy