Startuje Aktuálně.TV. Podívejte se na nové autorské pořady

Aktuálně.cz Aktuálně.cz
16. 2. 2015 12:33
Aktuálně.TV začíná s dvanácti pořady různého zaměření, ke stávajícím rozhovorům DVTV přibudou Auto Report, Tech News nebo Týden v kině.
Newsroom v pražském Karlíně.
Newsroom v pražském Karlíně. | Foto: Economia

Praha - Vydavatelství Economia v pondělí spustilo nový webový projekt s názvem Aktuálně.TV, který navazuje na úspěšný start publicistického pořadu DVTV z května roku 2014.

Aktuálně.TV nově zastřešuje veškerou produkci vznikající v rámci vydavatelského domu, tedy v redakcích Hospodářských novin, IHNED.cz, Aktuálně.cz, Respektu či Ekonomu.

Divácká nabídka obsahuje dvanáct pořadů s různým tematickým a žánrovým záběrem. K vlajkovým lodím Aktuálně.TV patří pořad DVTV, za nímž stojí tým kolem moderátorů Martina Veselovského a Daniely Drtinové.

Na oblast módy a designu se zaměří pořad Střih, testy aut přinese Auto Report, filmové novinky a recenze nabídne Týden v kině, světem technologií se budou zabývat Tech News. Mezi nové formáty patří i krátké komentáře k aktuálnímu politickému a společenskému dění, zahraniční reportáže nebo dokumenty z oblasti vědy.

Mezi tváře jednotlivých pořadů patří Miloš Čermák, Erik Tabery, Jindřich Šídlo, Petr Honzejk, Kamil Fila nebo Milan Šíma, pod jehož editorským a dramaturgickým vedením většina nových formátů vzniká.

Po vizuální stránce sází web Aktuálně.TV na jednoduchost a přehlednost. Konkrétní videa, která se budou i nadále objevovat také v článcích na obsahových webech mediálního domu Economia, si uživatelé budou moci filtrovat podle tematických okruhů nebo příslušnosti ke konkrétním pořadům.

 

Právě se děje

před 47 minutami

Trump připustil, že možná podstoupí kongresové slyšení kvůli ukrajinské kauze

Americký prezident Donald Trump překvapivě připustil možnost, že by podstoupil kongresové slyšení v ukrajinské kauze, která by teoreticky mohla vést až k jeho odvolání z funkce hlavy státu. Trump to napsal na Twitteru s tím, že by se pak Kongres mohl soustředit na jiné problémy.

Veřejná slyšení ve Sněmovně reprezentantů začala minulý týden a od úterý do čtvrtka mají pokračovat slyšením dalších osmi vládních úředníků a diplomatů. Opoziční demokraté se jejich prostřednictvím snaží dokázat provinění prezidenta, který podle nich nutil Ukrajinu, aby mu dodala kompromitující informace na jeho pravděpodobného volebního soka Joea Bidena.

Zdroj: ČTK
Další zprávy