Dva ozbrojení lupiči přepadli butik v Pařížské ulici, odnesli si luxusní zboží

Domácí Domácí
Aktualizováno 31. 10. 2016 14:29
Zatím neznámá dvojice lupičů přepadla jeden z butiků v Pařížské ulici. Policie dostala oznámení krátce před polednem a nyní po lupičích pátrá. "Bylo odcizeno luxusní zboží," řekla Aktuálně.cz mluvčí pražské policie Andrea Zoulová s tím, že bližší informace zatím policie odmítá sdělovat z taktických důvodů. Podle Tn.cz lupiči přepadli prodejnu hodinek Carollinum, pachatelé si vydání hodinek vyžádali pod výhrůžkou použití zbraně.
(Ilustrační foto)
(Ilustrační foto) | Foto: Aktuálně.cz
 

Právě se děje

před 2 hodinami

Babiš se má podle soudu omluvit za své výroky senátorovi Wagenknechtovi

Premiér Andrej Babiš (ANO) se má omluvit senátorovi Lukáši Wagenknechtovi (za Piráty) za výroky, že je psychopat, udavač a připravil ČR o 800 milionů korun, rozhodl v pátek Okresní soud Praha-západ. Wagenknecht, který byl náměstkem, když Babiš vedl ministerstvo financí, to uvedl na twitteru. Premiér si za svými výroky stojí a plánuje se odvolat, sdělil ČTK v textové zprávě.

Soud vyhověl žalobě na ochranu osobnosti, Babiš je povinen písemnou omluvu zaslat do tří dnů poté, co rozsudek nabude právní moci, uvedl Wagenknecht. Jeho asistentka Karolína Žďárská řekla ČTK, že písemné vyhotovení rozsudku by mělo být k dispozici do dvou týdnů. "Zatím nemáme písemné vyhotovení, takže neznáme argumenty soudu, ale za svými výroky si stojím, budu se odvolávat," reagoval Babiš.

Wagenknecht byl prvním náměstkem ministra financí od února 2014 do června 2015, kdy ho Babiš odvolal podle pozdějšího Wagenknechtova vyjádření bez udání důvodu. Wagenknecht se před tím dostal do sporu s tehdejší ministryní pro místní rozvoj Karlou Šlechtovou (za ANO), když jeho auditorský tým našel chyby v tendru na monitorovací systém evropských fondů.

Zdroj: ČTK
Další zprávy