Dluhy, nehody, napadení novináře a zatčení. Ransdorf nemá problémy s policií poprvé

Radek Nohl Radek Nohl
4. 12. 2015 17:14
Dlouholetý komunistický europoslanec Miloslav Ransdorf prožil během své kariéry nejednu komplikaci. Dopustil se několika dopravních nehod, kvůli dluhům skončil jeho majetek v exekuci a napadl v Bruselu také novináře. Zatčení Ransdorfa švýcarskou policií je ale zatím největším škraloupem. Podle posledních informací byl komunista součástí skupiny, která se údajně snažila na falešné doklady v bance ve Švýcarsku získat větší obnos peněz.

Praha - Dlouholetý komunistický europoslanec Miloslav Ransdorf prožil během své kariéry nejednu komplikaci. Dopustil se několika dopravních nehod, kvůli dluhům skončil jeho majetek v exekuci a napadl v Bruselu také novináře.

Zatčení Ransdorfa švýcarskou policií je ale zatím jeho největším škraloupem. Pokud se tedy potvrdí, že byl součástí skupiny, která se snažila na falešné doklady v bance ve Švýcarsku získat větší obnos peněz.

I přes řadu dopravních upozornění projíždějí řidiči přes přechod vyšší rychlostí, než je zde povolená.
I přes řadu dopravních upozornění projíždějí řidiči přes přechod vyšší rychlostí, než je zde povolená. | Foto: Tomáš Adamec

Miloslav Ransdorf srazil v červnu 2007 autem ženu na přechodu v Praze 6. Chodkyně utrpěla podle tehdejších informací médií lehčí zranění, oděrky na hlavě či rukou.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy