Dluhy, nehody, napadení novináře a zatčení. Ransdorf nemá problémy s policií poprvé

Radek Nohl Radek Nohl
4. 12. 2015 17:14
Dlouholetý komunistický europoslanec Miloslav Ransdorf prožil během své kariéry nejednu komplikaci. Dopustil se několika dopravních nehod, kvůli dluhům skončil jeho majetek v exekuci a napadl v Bruselu také novináře. Zatčení Ransdorfa švýcarskou policií je ale zatím největším škraloupem. Podle posledních informací byl komunista součástí skupiny, která se údajně snažila na falešné doklady v bance ve Švýcarsku získat větší obnos peněz.

Praha - Dlouholetý komunistický europoslanec Miloslav Ransdorf prožil během své kariéry nejednu komplikaci. Dopustil se několika dopravních nehod, kvůli dluhům skončil jeho majetek v exekuci a napadl v Bruselu také novináře.

Zatčení Ransdorfa švýcarskou policií je ale zatím jeho největším škraloupem. Pokud se tedy potvrdí, že byl součástí skupiny, která se snažila na falešné doklady v bance ve Švýcarsku získat větší obnos peněz.

I přes řadu dopravních upozornění projíždějí řidiči přes přechod vyšší rychlostí, než je zde povolená.
I přes řadu dopravních upozornění projíždějí řidiči přes přechod vyšší rychlostí, než je zde povolená. | Foto: Tomáš Adamec

Miloslav Ransdorf srazil v červnu 2007 autem ženu na přechodu v Praze 6. Chodkyně utrpěla podle tehdejších informací médií lehčí zranění, oděrky na hlavě či rukou.

 

Právě se děje

před 8 minutami

Tesco varuje před podvodnými SMS zprávami o výhře v soutěži. Firma žádnou neorganizuje

Společnost Tesco varuje před podvodníky, kteří rozesílají lidem SMS zprávy o tom, že si mají u ní vyzvednout výhru v soutěži. Firma informovala, že žádnou takovou soutěž neorganizuje a zákazníci nemají na uvedené zprávy reagovat.

"Tato podvodná aktivita poškozuje dobré jméno společnosti Tesco. Podniká proto všechny dostupné kroky, aby ochránila své zákazníky i své podnikání," uvedli zástupci firmy.

V případě pochybností mají podle nich zákazníci kontaktovat zákaznickou linku firmy 800 222 555 a ověřit si, jestli jde o její oficiální soutěž.

Další zprávy