Fotoblog: Dienstlův dům v ohrožení. Před domem spolumajitele ČSA se ozvala rypadla

Fotoblog: Dienstlův dům v ohrožení. Před domem spolumajitele ČSA se ozvala rypadla
Daleko od hluku a prachu, v malebné krajině Českého středohoří vesnice Třeblívice.
Jedno ze svých sídel si zde postavil Jan Dienstl, spolumajitel podniku Severní energetická, která se zabývá přetvářením Podkrušnohoří v měsíční krajinu.
Tak si přetvořil starý mlýn v místo poklidného odpočinku po stresující práci.
Má tu bazén.
Foto: Ludvík Hradilek
Ludvík Hradilek Ludvík Hradilek
16. 7. 2015 12:20
Hluk velkorypadla ráno vyrušil obyvatele severočeských Třebívlic. Před domem Jana Dienstla se sešli mladí lidé z iniciativy "Limity jsme my", aby dali spolumajiteli lomu ČSA zakusit, jaké to je.
 

Právě se děje

před 40 minutami

Hokejisty Slavie bude po Říhovi trénovat Štrba

Novým trenérem hokejistů prvoligové Slavie se stal Martin Štrba. Na střídačce nahradí Miloše Říhu mladšího, jemuž skončila smlouva a klub již v polovině března avizoval, že s ním dále nepočítá. Štrbovým asistentem bude další bývalý útočník Jiří Doležal, trenérem brankářů zůstal Roman Málek. Pražané o tom informovali na webu.

"Martina Štrbu jsme si vytipovali jako mladého progresivního trenéra, který má ambice a potenciál. Jeho výhodou je také to, že má za sebou úspěšnou hráčskou kariéru," řekl sportovní manažer Jiří Veber.

Čtyřiačtyřicetiletý Štrba trénoval naposledy rovněž ve druhé nejvyšší soutěži Chomutov. S Piráty se dohodl na odchodu koncem listopadu. V minulosti pracoval jako asistent trenéra v Českých Budějovicích, kde působil rovněž u mládeže.

Další zprávy