Dálnici D10 před Prahou uzavřela hromadná nehoda. U exitu Radonice se srazilo 7 aut

ČTK ČTK
Aktualizováno 24. 6. 2019 8:14
Dálnici D10 na čtvrtém kilometru před Prahou zastavila po 07:00 hromadná nehoda. U exitu Radonice se srazilo podle upřesněných informací policie sedm aut - šest osobních a jedno nákladní. Při kolizi nebyl nikdo zraněn, sdělila policejní mluvčí Eva Hašlová. Směr na Prahu byl uzavřen, objízdná trasa vede přes Brandýs nad Labem - motoristé z dálnice sjíždějí na Zápy a vrací se v Radonicích. "Zkouška na alkohol byla u všech řidičů negativní," dodala mluvčí.
Ilustrační foto
Ilustrační foto | Foto: Martina Křížová
 

Právě se děje

před 30 minutami

Patnáctiletý chlapec přežil pád z 19. patra panelového domu v Praze

V Praze na Hájích v pátek odpoledne spadl zřejmě z 19. patra panelového domu patnáctiletý chlapec. Pád přežil, záchranáři ho po uvedení do umělého spánku převezli s vážným úrazem hlavy a pánve do Thomayerovy nemocnice, řekly mluvčí policie Eva Kropáčová a záchranné služby Jana Poštová.

Událost se stala v Kupeckého ulici po 15:00. "Hasiči na místě osobu vyprostili z přístavby, kam dopadla," řekla Kropáčová. Záchranáři podle Poštové ošetřili na místě patnáctiletého mladíka. "Uvedli jsme ho do umělého spánku, zajistili dýchací cesty, žilní vstup, zajistili podle traumaprotokolu a převezli s vážným úrazem hlavy a pánve do Thomayerovy nemocnice na traumatologii," uvedla. Policisté nyní zjišťují veškeré okolnosti události a příčinu pádu, dodala Kropáčová.

Zdroj: ČTK
Další zprávy