Dálnici D10 před Prahou uzavřela hromadná nehoda. U exitu Radonice se srazilo 7 aut

ČTK ČTK
Aktualizováno 24. 6. 2019 8:14
Dálnici D10 na čtvrtém kilometru před Prahou zastavila po 07:00 hromadná nehoda. U exitu Radonice se srazilo podle upřesněných informací policie sedm aut - šest osobních a jedno nákladní. Při kolizi nebyl nikdo zraněn, sdělila policejní mluvčí Eva Hašlová. Směr na Prahu byl uzavřen, objízdná trasa vede přes Brandýs nad Labem - motoristé z dálnice sjíždějí na Zápy a vrací se v Radonicích. "Zkouška na alkohol byla u všech řidičů negativní," dodala mluvčí.
Ilustrační foto
Ilustrační foto | Foto: Martina Křížová
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Slalomové tituly na MS snowboardistů mají Nadyršinová a Karl

Ruská snowboardistka Sofia Nadyršinová získala na mistrovství světa v Rogle po pondělním stříbru v paralelním obřím slalomu titul ve slalomu. Mužům ve Slovinsku kraloval pětatřicetiletý Rakušan Benjamin Karl, jenž získal už pátý titul v kariéře.

Teprve sedmnáctiletá Nadyršinová, která vyhrála už kvalifikaci, dnes v semifinále oplatila pondělní finálovou porážku šampionce v obřím slalomu Selině Jörgové a v závěrečné jízdě o zlato pak porazila i další Němku Ramonu Hofmeisterovou. Jörgová nakonec v paralelním slalomu brala bronz.

Karl vyhrál finálový duel s krajanem Andreasem Prommeggerem o devět setin sekundy. V jízdě o světový titul se spolu utkali už potřetí, oba předchozí souboje ve slalomu i v obřím slalomu v roce 2017 v Sierra Nevadě vyhrál Prommegger. Bronz dnes získal stejně jako v pondělí Rus Andrej Sobolev.

Čeští snowboardisté se ani ve druhém závodu na šampionátu, který kvůli zranění v pondělí musela opustit Ester Ledecká, ve vyřazovacích jízdách nepředstavili. Mladé závodnice Klára Šonková a Adéla Keclíková skončily v kvalifikaci na 38. respektive 40. místě. Adam Počinek a Viktor Brůžek se seřadili na 48. a 49. příčce.

Další zprávy