Dálnice D1 na Brno stála kvůli hromadné nehodě, projet už se dá jedním pruhem

ČTK ČTK
2. 7. 2019 14:18
Dálnici D1 směrem na Brno na 1,5 hodiny zastavila nehoda tří kamionů a pěti dodávkových vozidel na 139,5. kilometru. Dva zranění lidé skončili v nemocnici. Jde o úsek dálnice mezi exity 134 Měřín a 141 Velké Meziříčí západ. Levým jízdním pruhem začala auta po dálnici znovu jezdit po 13:30. Nehodu podle policie způsobil řidič jednoho z nákladních aut. "Nedobrzdil a ponarážel do aut, která byla před ním," uvedla mluvčí krajské policie Dana Čírtková. Vrtulník záchranářů přepravil do nemocnice středně těžce zraněného člověka. V nemocnici skončil i jeden lehce zraněný, dalšího stačilo ošetřit na místě, řekla ředitelka krajských záchranářů Vladislava Filová.
Foto: Policie ČR
 

Právě se děje

před 5 hodinami

Šlégr je dál koučem Litvínova, jeho rezignaci vedení nepřijalo

Jiří Šlégr zůstává koučem hokejistů Litvínova. Olympijský vítěz z Nagana, který je zároveň šéfem klubu, dnes nabídl rezignaci na trenérskou funkci, ale představenstvo ji nepřijalo. Realizačnímu týmu doporučilo provést změny v kádru.

Litvínovu se nedaří od začátku extraligy a dosud vyhrál jen tři zápasy. Po dvanácti kolech má pouze jedenáct bodů a je předposlední.

Po nedělní porážce 3:4 s Olomoucí, která byla pro klub třetím nezdarem za sebou, vedení Litvínova oznámilo, že jedná o změně na postu hlavního trenéra. Mezi kandidáty na nového kouče byl podle Šlégrova vyjádření v médiích i litvínovský odchovanec Vladimír Růžička, bývalý kouč národního mužstva a Šlégrův spoluhráč ze zlatého naganského týmu.

Nakonec zůstává na střídačce Šlégr. Bývalý vynikající obránce převzal tým v závěru minulé sezony místo odvolaného Milana Razýma.

Další zprávy