Dálnici D1 blokuje na 58. kilometru kamion ve svodidlech

ČTK ČTK
19. 12. 2014 7:54
Zraněný řidič maďarského nákladního vozu měl podle policie v krvi alkohol. Kvůli odklízení kamionu bude zřejmě nutné dálnici krátkodobě úplně uzavřít. Nyní je možné částečně projet pravým pruhem.
Foto: Thinkstock

Praha - Dálnici D1 ve směru na Brno blokuje od šesté hodiny ranní na 58. kilometru maďarský kamion, který se převrátil do svodidel. Auta nemohou projet levým pruhem.

Pravý pruh je zablokován pouze zčásti a řidiči musí dbát v tomto úseku zvýšené opatrnosti, řekla mluvčí středočeské policie Štěpánka Zatloukalová. V místě se tvoří kolony.

Řidič nákladního vozu měl podle Zatloukalové v krvi alkohol. Se zraněním ho odvezla záchranná služba do nemocnice.

Nákladní vůz se bude později odklízet. Podle Zatloukalové tak není vyloučeno, že bude nutné úsek dálnice ve směru na Brno krátkodobě uzavřít. "Prosíme řidiče, aby zde jezdili opatrně, popřípadě použili objízdné trasy," uvedla.

 

Právě se děje

před 2 hodinami

Trump propustil Albrightovou a další z poradního orgánu Pentagonu

Americký prezident Donald Trump pokračuje necelé dva měsíce před koncem svého mandátu v personálních změnách na ministerstvu obrany. Podle zdrojů časopisu Foreign Policy zbavil funkce několik vysoce postavených činitelů z Odboru obranné politiky (DPB), což je externí poradní orgán ministerstva. Mezi nimi byla například Madeleine Albrightová, česká rodačka, jež byla první ženou, která stála v čele americké diplomacie v letech 1997 až 2001. Zprávy o personálních změnách následně potvrdilo i ministerstvo.

Zdroj: ČTK
Další zprávy