Dálnice D6 bude u Tuchlovic na Kladensku uzavřená kvůli bourání mostu

ČTK ČTK
28. 4. 2018 19:04
Kvůli bourání mostu byla uzavřena dálnice D6 mezi Tuchlovicemi na Kladensku a Novým Strašecím na Rakovnicku. Uzavírka potrvá do nedělních 09:00 a objízdná trasa v obou směrech povede přes obce Stochov a Rynholec. O uzavírce informovalo sdělilo Ředitelství silnic a dálnic. Stavbaři budou bourat most přes dálnici mezi Stochovem a Čelechovicemi.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: Ludvík Hradilek
 

Právě se děje

před 41 minutami

Patnáctiletý chlapec přežil pád z 19. patra panelového domu v Praze

V Praze na Hájích v pátek odpoledne spadl zřejmě z 19. patra panelového domu patnáctiletý chlapec. Pád přežil, záchranáři ho po uvedení do umělého spánku převezli s vážným úrazem hlavy a pánve do Thomayerovy nemocnice, řekly mluvčí policie Eva Kropáčová a záchranné služby Jana Poštová.

Událost se stala v Kupeckého ulici po 15:00. "Hasiči na místě osobu vyprostili z přístavby, kam dopadla," řekla Kropáčová. Záchranáři podle Poštové ošetřili na místě patnáctiletého mladíka. "Uvedli jsme ho do umělého spánku, zajistili dýchací cesty, žilní vstup, zajistili podle traumaprotokolu a převezli s vážným úrazem hlavy a pánve do Thomayerovy nemocnice na traumatologii," uvedla. Policisté nyní zjišťují veškeré okolnosti události a příčinu pádu, dodala Kropáčová.

Zdroj: ČTK
Další zprávy