Dálnice D10 byla u Mladé Boleslavi ve směru na Prahu uzavřená kvůli nehodě dvou aut

ČTK ČTK
Aktualizováno 16. 12. 2017 18:29
Dálnice D10 byla dnes na 46. kilometru na Prahu zhruba hodinu uzavřená kvůli nehodě dvou osobních aut. Policie dopravu odkláněla u exitu Kosmonosy. Jeden člověk je lehce zraněný. Provoz na dálnici byl obnoven jedním pruhem po 18:00. Nehoda se stala před 17:00 u Mladé Boleslavi. "Silnice bude uzavřena po dobu vyšetřování nehody," uvedla mluvčí policie Vendulka Marečková. Podle mluvčí středočeské záchranky Petry Effenbergerové byl jeden člověk převezen s lehkým zraněním do mladoboleslavské nemocnice.
Ilustrační snímek.
Ilustrační snímek. | Foto: Aktuálně.cz

 
 
 

Právě se děje

před 14 minutami

Britská vláda dává poslancům tři dny na přijetí zákona o brexitu

Za tři dny plánuje britská vláda v dolní komoře parlamentu prosadit prováděcí zákon k dohodě o brexitu. V pondělí to potvrdil Jacob Rees-Mogg, který za kabinet premiéra Borise Johnsona dojednává agendu Dolní sněmovny. Poprvé prý budou o návrhu zákona poslanci hlasovat v úterý, do pátku jej mají předat horní komoře parlamentu.Přijetí zákona je nutnou podmínkou pro ratifikaci dohody o podmínkách britského odchodu z EU. Opatření musí mimo jiné vysvětlit, jak bude Británie splácet unii dojednané vyrovnání finančních závazků, nebo jak bude fungovat mechanismus pro zachování volného režimu na irské hranici.

Zdroj: ČTK
před 2 hodinami

Praha vypsala nový tendr na novoroční videomapping. Nabídla, že zajistí bezpečnost

Pražský magistrát vypsal nové výběrové řízení na organizátora promítání na budovy, které by mělo nahradit novoroční ohňostroj. Do prvního výběrového řízení se přihlásil jen jeden zájemce, který nesplnil podmínky. Oproti prvnímu tendru magistrát odstranil z podmínek povinnost zajistit bezpečnost akce, kterou si vezme na starost město. "Zakázku jsme zjednodušili a očekáváme, že se do ní přihlásí více uchazečů," uvedl mluvčí Prahy Vít Hofman. Maximální částka, kterou je město ochotné za atrakci zaplatit, zůstala dva miliony korun. Zájemci mohou nabídky podávat do 6. listopadu, ihned poté by měla zasednout výběrová komise a pokud někdo uspěje, smlouva by podle mluvčího měla být uzavřena v polovině listopadu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy