Kongres ODS o privatizaci politiky

Kongres ODS o privatizaci politiky
Capo di Tutti Capi spolu s Giovane D'Onore
Již po dvacáté
Umělci nejvyšší kvality ozvláštnili setkání
Buďme svorni, válka mezi rodinami nás oslabuje
Foto: Ludvík Hradilek
Ludvík Hradilek Ludvík Hradilek
21. 11. 2009 11:02

Nejsilnější parlamentní strana - ODS - se sešla v pražském hotelu Clarion. Na svém 20. kongresu hledá směr, kudy se ubírat. Předseda Mirek Topolánek označil již před kongresem některé své kolegy za kmotry. Právě privatizace politiky byla nejzajímavějším tématem jejich setkání.

 

Právě se děje

před 26 minutami

Na Českokrumlovsku se srazilo na přejezdu auto s vlakem, zranili se tři lidé

Při srážce automobilu s vlakem u Holubova na Českokrumlovsku se zranili dospělý člověk a dvě děti z auta. Záchranáři je převezli do nemocnice. Podle prvotních informací řidič auta vjel na přejezd i přes výstražné znamení. Novináře o tom informovala ve zprávě mluvčí jihočeské policie Štěpánka Schwarzová.

"Na místě záchranáři ošetřovali tři zraněné osoby: Muž musel být v rámci poskytnutí akutní přednemocniční péče napojen na umělou plicní ventilaci a ze závažnými mnohačetnými poraněními převezen ve stabilním stavu na anesteziologicko-resuscitační oddělení Nemocnice České Budějovice," uvedla mluvčí jihočeských záchranářů Zuzana Fajtlová. Dodala, že o zdravotním stavu dětí nelze poskytnout detailní informace kvůli jejich věku.

Ve vlaku cestovalo přibližně 45 lidí. Nehoda se stala po 14:00 na železniční trase mezi Českými Budějovicemi a Černým Křížem. Provoz na trati je vdaném úseku podle odhadů Českých drah minimálně do 17:00 přerušen.

Zdroj: ČTK
Další zprávy