Česká televize má nové logo. Zmizela bílá i písmena Č a T

Česká televize má nové logo. Zmizela bílá i písmena Č a T
Bude mít i svou 3D verzi.
Logo bude stejné pro všechny kanály.
Objeví se i na veškerém vybavení...
...a autech.
Foto: Česká televize
Domácí Domácí
19. 4. 2012 13:02

Praha - Česká televize bude mít od září nové logo. Připomíná rozpůlenou obrazovku a navazuje na tradiční podobu značky ČT, tedy obrazovku s dvěma písmeny Č a T. Nová podoba už ovšem písmena nepřipomíná. Základními barvami bude modrá a červená. Logo má být tradiční a zároveň moderní.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 8 hodinami

Při nehodě auta a malotraktoru zemřel na Domažlicku starší muž

Jednu oběť má nehoda osobního auta a malotraktoru u Záhořan na Domažlicku. Auto zezadu narazilo do malého traktoru a jeho řidiče náraz vymrštil do příkopu, na místě zemřel. ČTK o tom informovala krajská policejní mluvčí Dagmar Jiroušková.

Nehoda se stala okolo 16:45 na silnici III/1836 u obce Záhořany. Řidič vozu Volvo ve věku 22 let jel ve směru od Záhořan na Spáňov. "Z dosavadního šetření vyplývá, ze řidič osobního vozidla zezadu narazil do vpředu jedoucího malotraktoru značky Vari, které řídil 77letý řidič. Po střetu byl řidič z malotraktoru vymrštěn do silničního příkopu. Při nehodě došlo k jeho zranění, kterému na místě podlehl," popsala Jiroušková.

Požití alkoholu a jiných omamných a psychotropních látek u řidiče osobního vozidla policisté na místě vyloučili. Okolnosti tragické nehody nyní policie vyšetřuje.

Zdroj: ČTK
Další zprávy