Babiš sezval zaměstnance ministerstva na Čapí hnízdo, při rozlučce jim zahraje kapela Kryštof

Martin Ťopek Martin Ťopek
19. 5. 2017 11:49
Rozlučku ve velkém stylu chystá pro zaměstnance ministerstva financí končící ministr Andrej Babiš. Rozeslal zaměstnancům hromadný mail, kde je zve na svoji farmu Čapí hnízdo. Na oslavě zahraje i kapela Kryštof.
Farma Čapí hnízdo
Farma Čapí hnízdo | Foto: Jakub Plíhal

Olbramovice - Velkou akci se spoustou jídla a koncertem kapely Kryštof slibuje končící ministr financí Andrej Babiš zaměstnancům svého resortu. Zve je do svého sídla Čapí hnízdo, kde se sobotu koná oslava pětiletého výročí nadace Agrofert

"Naše ministerstvo bylo nejúspěšnější v historii této země a jsem upřímně rád, že jsem mohl s vámi pracovat. Bez vás bychom těchto výsledků nikdy nedosáhli," píše Babiš v pozvánce zaměstnancům resortu. 

Autentičnost zvacího mailu, který se objevil na sítích, potvrdila Babišova mluvčí Lucie Kubovičová. "Není to žádná rozlučka, ale spíše poděkování u příležitosti konané oslavy," řekla. 

Frontman kapely Kryštof Richard Krajčo a Andrej Babiš se dlouhodobě vzájemně podporují. Babiš je pravidelným návštěvníkem hudební akce Kryštof Kemp, ze které také pocházejí jejich společná selfie. Krajčo za to čelí kritice svých fanoušků. 

 

Právě se děje

Další zprávy