Auto srazilo ženu s kočárkem, dítě odlétlo do křoví

Domácí Domácí
12. 11. 2009 19:47
Děsivě vypadající nehoda měla šťastný konec
Ilustrační foto
Ilustrační foto | Foto: Územní středisko záchranné služby Středočeského kraje

Kladno - Ženu s kočárkem srazilo dnes na vlakovém přejezdu auto.

K nehodě došlo několik minut před šestou hodinou večer u vlakového nádraží Kamenné Žehrovice.

Podle informací tiskové mluvčí záchranné služby Středočeského kraje Terezy Janečkové utrpěla sražená žena tržnou ránu na hlavě.

Dítě, které na první pohled nejevilo žádné známky poranění, našli záchranáři ležící ve křoví.

"Maminku i s dítětem převezli po kontrole zdravotního stavu k dalšímu ošetření na chirurgickou ambulanci. Dítě prohlédne pediatr," uzavřela nehodu se šťastným koncem Janečková.

 

Právě se děje

Aktualizováno před 6 hodinami

Ministři financí EU se shodli na plánu pro oživení ekonomik

Ministři financí zemí Evropské unie se dnes dohodli na tom, že země eurozóny budou moci k oživení ekonomik stižených koronavirovou krizí využívat bez jakýchkoli podmínek záchranný fond ESM. Po dnešní videokonfereci euroskupiny to oznámilo několik ministrů.

Shodu na vydání společných dluhopisů, o které stály zvláště nejpostiženější země jako Itálie a Španělsko, naproti tomu ministři nedosáhli. O dalších možných nástrojích mají podle nich rozhodnout lídři unijních zemí.

Podle francouzského ministra financí Bruna Le Maira dospěli ministři k "excelentní dohodě", která umožní zemím okamžitě využít půl bilionu eur (14 bilionů Kč) z ESM. Obdobná částka by měla být k dispozici později v novém fondu pro zotavení ekonomik. O jeho financování však kvůli vzájemným neshodám ministři nerozhodli.

Zdroj: ČTK
před 8 hodinami

Exploze kyslíkové nádoby při opravě bojleru poškodila dům nedaleko velvyslanectví ČR v Moskvě

Exploze kyslíkové tlakové nádoby dnes poškodila dům v centru Moskvy, který se nachází v bezprostřední blízkosti českého a slovenského velvyslanectví. Výbuch si vyžádal několik zraněných, uvedla ruská média s odvoláním na záchranáře. Podle mluvčího ambasády ČR jsou všichni pracovníci úřadu v pořádku. Záchranáři zprvu pátrali po desítce pohřešovaných osob, ale všichni o sobě dali brzo vědět, uvedla televize Rossija 24.

Exploze, která podle TASS nastala při opravě bojleru, poškodila desáté patro budovy stojící naproti velvyslanectví Slovenské republiky a vzdálené asi 150 metrů od české ambasády. "S velvyslanectvím je vše v pořádku, všichni pracovníci jsou v pořádku, budova nijak neutrpěla," ujistila slovenská ambasáda podle TASS.

Zdroj: ČTK
Další zprávy