Anonym ohlásil bombu na Hlavním nádraží. Nic se nenašlo, stanice se vrátila k běžnému provozu

Domácí Domácí
Aktualizováno 10. 12. 2016 20:00
V sobotu v podvečer nahlásil neznámý pachatel bombu na pražském Hlavním nádraží. Na příkaz policie byla před půl sedmou uzavřena stanice metra Hlavní nádraží pro vstup i výstup a soupravy stanicí projížděly. Vlaky Českých drah nebyly do stanice vpouštěny vůbec. "Pyrotechnici prohledali celý areál, šetření bylo s negativním výsledkem po půl osmé zastaveno. Policie nyní bude pátrat po muži, který bombu nahlásil," uvedl Jan Daněk z Krajského ředitelství hl. m. Prahy PČR. Po půl osmé večer se tak stanice postupně vracela k běžnému provozu.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: ČTK
 

Právě se děje

před 8 minutami

V Brně uhořeli čtyři lidé během nočního požáru železničního vagonu

Při požáru železničního vagonu v Brně uhořeli v noci na dnešek čtyři lidé. ČTK to řekl mluvčí hasičů Jaroslav Mikoška. Podle něj vagon plný odpadu zřejmě sloužil jako noclehárna pro bezdomovce. Hasiči označují požár za jeden z nejtragičtějších na jižní Moravě za posledních pět let.

Hasiči dostali informaci o požáru v blízkosti Široké ulice kolem 00:30. "Museli jsme natáhnout asi 200 metrů dlouhé hadicové vedení, abychom se k požáru dostali. Plameny zasáhly starý odstavený železniční vagon mimo kolejiště, který zřejmě sloužil jako noclehárna pro bezdomovce," uvedl Mikoška.

Zdroj: ČTK
Další zprávy