Anonym ohlásil bombu na Hlavním nádraží. Nic se nenašlo, stanice se vrátila k běžnému provozu

Domácí Domácí
Aktualizováno 10. 12. 2016 20:00
V sobotu v podvečer nahlásil neznámý pachatel bombu na pražském Hlavním nádraží. Na příkaz policie byla před půl sedmou uzavřena stanice metra Hlavní nádraží pro vstup i výstup a soupravy stanicí projížděly. Vlaky Českých drah nebyly do stanice vpouštěny vůbec. "Pyrotechnici prohledali celý areál, šetření bylo s negativním výsledkem po půl osmé zastaveno. Policie nyní bude pátrat po muži, který bombu nahlásil," uvedl Jan Daněk z Krajského ředitelství hl. m. Prahy PČR. Po půl osmé večer se tak stanice postupně vracela k běžnému provozu.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: ČTK
 

Právě se děje

před 44 minutami

Trump připustil, že možná podstoupí kongresové slyšení kvůli ukrajinské kauze

Americký prezident Donald Trump překvapivě připustil možnost, že by podstoupil kongresové slyšení v ukrajinské kauze, která by teoreticky mohla vést až k jeho odvolání z funkce hlavy státu. Trump to napsal na Twitteru s tím, že by se pak Kongres mohl soustředit na jiné problémy.

Veřejná slyšení ve Sněmovně reprezentantů začala minulý týden a od úterý do čtvrtka mají pokračovat slyšením dalších osmi vládních úředníků a diplomatů. Opoziční demokraté se jejich prostřednictvím snaží dokázat provinění prezidenta, který podle nich nutil Ukrajinu, aby mu dodala kompromitující informace na jeho pravděpodobného volebního soka Joea Bidena.

Zdroj: ČTK
Další zprávy