Toyen, Mucha, Preisler. Jarní aukce v Mánesu nabídne unikátní umělecká díla
Theodor Pištěk, Jam Session, 1958, olej na plátně, 70 x 90 cm, signováno a datováno. Vyvolávací cena je 500 tisíc korun, odhadní cena od 1 do 2 milionů korun. | Foto: Adolf Loos Apartment and Gallery.