Vrbu chtěla Slavia, ale vyděsil ho Řebíček. Dvakrát přišel namol

Aktuálně.cz Aktuálně.cz
30. 3. 2012 13:36
Zdá se, že bývalý ministr dopravy má s alkoholem problémy dlouhodobě. Stačí připomenout nedávno publikované odposlechy exprimátora Pavla Béma a podnikatele Romana Janouška.
Foto: Tomáš Kunc

Inside Sport - Pavel Vrba dovedl fotbalisty Plzně k titulu a účasti v Lize mistrů, o jeho služby je na trhu obrovský zájem. Jak už Insider informoval, mimořádně o něj v zimě stála Slavia. Nyní zdroje Insideru prozradily, na čem tehdy jednání zkrachovala.

„Vrba měl s majitelem Slavie Alešem Řebíčkem dvě schůzky. Na obě dorazil Řebíček totálně opilý. To Vrbu vylekalo a komunikaci se Slavií ukončil,“ říká zdroj blízký Slavii.

Zdá se, že bývalý ministr dopravy má s alkoholem problémy dlouhodobě. Stačí připomenout nedávno publikované odposlechy exprimátora Pavla Béma a podnikatele Romana Janouška.

Pořízeny byly údajně roku 2007. V odposlechu, který publikovala MF Dnes, Janoušek říká: „Jen Aleš (Řebíček) mi dnes volal a říkal, že by přijel, ale že už je deset dnů vožralej a že by se potřeboval vyspat a blablabla...“

Ve Slavii podle zpráv Insideru řídí celý provoz ředitel klubu Miroslav Platil. Bývalý policista má smysl pro pořádek, je schopen jednat s hráči i sponzory, ale pro finální rozhodnutí v důležitých věcech je vždy potřeba majitel klubu Aleš Řebíček.

Ale zastihnout jej (a navíc ve střízlivé chvilce) je podle zpráv ze Slavie poměrně obtížná záležitost.

Viktoria Plzeň nedávno vyhlásila, že se odmítá o Vrbově letním odchodu bavit a že bude trvat na tom, aby v klubu dodržel smlouvu do léta 2013.

Hlavní zájemce o Vrbovy služby, slovenský fotbalový svaz, však své naděje nevzdává. A Vrbu to na Slovensko zjevně táhne... V úterý ho slovenští novináři viděli a vyfotili na tribuně v Banské Bystrici, kde sledoval ligový zápas s Trnavou.

Šéf Plzně Tomáš Paclík se Vrbu bojí pustit, protože si není jist, zda sežene adekvátní náhradu. Měl vyhlédnutého Vítězslava Lavičku, ale silnější v tomto souboji asi bude jablonecký šíbr Miroslav Pelta.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

OSN musí pohnat Čínu k odpovědnosti kvůli koronaviru, řekl Trump ve svém virtuálním projevu k valnému shromáždění

Organizace spojených národů musí pohnat Čínu k odpovědnosti za její přístup k pandemii onemocnění covid-19, řekl ve svém virtuálním projevu k Valnému shromáždění OSN americký prezident Donald Trump. Koronavirus ve svém projevu jako obvykle označil za čínský virus.

"Čínská vláda a Světová zdravotnická organizace, kterou Čína prakticky ovládá, chybně prohlašovaly, že není důkaz o přenosu z jednoho člověka na druhého," řekl Trump. "Později chybně tvrdily, že lidé bez symptomů nemoc nepřenášejí," uvedl také.

Onemocnění covid-19 se objevilo koncem minulého roku ve středočínské provincii Chu-pej, odkud se během následujících měsíců rozšířilo do celého světa. Koronavirem se podle statistik americké Univerzity Johnse Hopkinse nakazilo 31,36 milionu lidí, asi 965.640 z nich zemřelo.

Zdroj: ČTK
Další zprávy