Nechybí vám NĚCO v knihovně?

Aktuálně.cz Aktuálně.cz
11. 9. 2012 10:21
Z tiskáren odešla knižní novinka. Nese nálepku "Edice Insider" a popisuje okolnosti této politické kauzy roku. Autorkou titulu "Spis Rath" je šéfreportérka deníku Insider Sabina Slonková.
Foto: Tomáš Kunc

Milí čtenáři,

v den, kdy sněmovna rozhodovala v dalším případu o poslanecké imunitě bývalého středočeského hejtmana Davida Ratha, odešla z tiskáren knižní novinka. Nese nálepku "Edice Insider" a popisuje okolnosti této politické kauzy roku.

Autorkou titulu "Spis Rath" je šéfreportérka deníku Insider Sabina Slonková.

Kniha je výkladem autentických materiálů, získaných k případu, a kromě líčení vztahů mezi hlavními aktéry přináší některá dosud nepublikovaná fakta či dokumenty, jež k zatčení bývalého prominentního politika ČSSD vedly.

Ukázky z této knihy nabídl už v létě svým předplatitelům deník Insider a právě jim nyní přednostně publikaci nabízí.

V knihkupectvích by se měl Spis Rath objevit v tomto týdnu, doporučená maloobchodní cena je 199 Kč.

Pro nové předplatitele pak Insider nabízí knihu jako mimořádný dárek k ročnímu předplatnému novin.

Za 1090,- Kč (včetně DPH) dostanete knihu Spis Rath a celoroční předplatné deníku Insider včetně přístupu do elektronického archivu všech vydání v hodnotě 990,- Kč (včetně DPH).

Předplatné s knihou Sabiny Slonkové můžete objednávat přes tento link: http://www.denikinsider.cz/predplatne/

Přejeme podnětné počtení!

Vaše redakce

Foto: Aktuálně.cz

 

Právě se děje

Aktualizováno před 6 hodinami

Biden chce prodloužit smlouvu s Ruskem o kontrole jaderných zbraní, Kreml to vítá

Americký prezident Joe Biden bude usilovat o pětileté prodloužení dohody s Ruskem o kontrole jaderných zbraní Nový START. Napsal to dnes deník The Washington Post (WP) a zprávu později potvrdila i prezidentova mluvčí. Smlouva byla podepsaná v roce 2010 v Praze a její platnost vyprší 5. února.

Antony Blinken, jehož Biden nominoval do funkce šéfa diplomacie, informoval Kongres, že Bidenova administrativa hodlá usilovat o pětileté prodloužení smlouvy. Kreml oznámil, že takové prodloužení uvítá.

Jak napsal WP, o prodloužení klíčového dokumentu, i když méně než o pět let, usilovala v posledních měsících i předchozí administrativa Donalda Trumpa. Nepodařilo se jí to kromě jiného kvůli tomu, že americký zmocněnec pro jadernou problematiku strávil měsíce přesvědčováním Číny, aby se k dohodě připojila. O možnosti zahrnout do prodloužené dohody Čínu se zmínil i generální tajemník NATO Jens Stoltenberg.

Zdroj: ČTK
Další zprávy