Den v životě Yvety Klusoňové - 29. 8. 2012

Den v životě Yvety Klusoňové - 29. 8. 2012
"A znova a znova!"
"Pojištění, hovory o smrti, to je trochu morbidní, černý humor se sekretářkou, ale budiž, žiju jen jednou."
"S mamkou jdeme na oběd a pak jsem jela babičce pro léky do lékárny."
"Večer si děláme hermelín na grilu, no mňaaam."
Foto: WOL / Yveta Klusoňová
Aktuálně.cz Aktuálně.cz
15. 4. 2013 10:45

Week of Life - Co prožil během jediného dne Yveta Klusoňová - 29. 8. 2013?

"A znova a znova! Pojištění, hovory o smrti, to je trochu morbidní, černý humor se sekretářkou, ale budiž, žiju jen jednou. S mamkou jdeme na oběd a pak jsem jela babičce pro léky do lékárny. Večer si děláme hermelín na grilu, no mňaaam, a já si pak sháním adresy a telefonní čísla a datumy narozenin. To abych nic nezapomněla, abych mohla milovaným poslat pohled či dárek k Vánocům. Když je tu všecky nechám... Bratranec Karel se vrátil z Norska, kam s otevřenou duší dojel stopem přes Dánsko, tak si musíme povyprávět. Též odjíždí, znovu, do Finska. Z té Klusoňovic rodiny tu za chvíli nic nezůstane:D"

 

Právě se děje

před 1 minutou

Wizz Air spustí od července novou linku z Prahy do albánské Tirany

Létat bude na trase dvakrát týdně.  Po ohlášení linky Českých aerolinií (ČSA) do Londýna jde o druhou zcela novou linku po koronavirové krizi na pražském letišti. Vedle toho dopravci obnovují provoz zavedených linek.

Letadla Wizz Air mezi Prahou a Tiranou budou létat vždy v pondělí a v pátek. Wizz Air bude na lince používat letadlo Airbus A320 Family v konfiguraci až pro 189 cestujících. Na trase v minulých letech létaly také Smartwings.

Provoz na pražském letišti tak bude dál ožívat po koronavirové krizi, která téměř utlumila letecký provoz. V dubnu dubnu letiště zaznamenalo bezprecedentní pokles provozu o 99,6 procenta, když odbavilo 5031 cestujících. Na konci měsíce fungovaly pouze dvě pravidelné linky, a to do Minsku a Sofie.

Další zprávy