Den v životě Jany Kupčákové - 16. 3. 2013

Den v životě Jany Kupčákové - 16. 3. 2013
"I když se nám hned ráno vkradlo do bytu sluníčko, my se i se ségruškou schovaly na celý den do ateliéru a fotily a fotily a fotily..."
...
...
...
Foto: WOL / Jana Kupčáková
Aktuálně.cz Aktuálně.cz
30. 5. 2013 10:26
Co prožila během jediného dne ekonomka Jana Kupčáková z Prahy?

Week of Life

"I když se nám hned ráno vkradlo do bytu sluníčko, my se i se ségruškou schovaly na celý den do ateliéru a fotily a fotily a fotily...Z Malé strany jsme se k večeru z posledních sil přesunuly na Anděl, kde jsme už tak příjemný den završily ještě výbornou večeří v Emporiu a nakonec se na autobusovém nádraží Na Knížecí opět rozloučily... Ci vediamo presto :-)!"

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Aktualizováno před 31 minutami

Na D6 u Sokolova havarovala dodávka a osobní auto, doprava je obnovena

Vážná dopravní nehoda omezila ve čtvrtek ráno dopravu na dálnici D6 u Sokolova. Při střetu osobního auta s dodávkou se čtyři lidé zranili, jeden z nich těžce. Doprava ve směru na Karlovy Vary byla krátce po nehodě obnovena, ve směru na Cheb byla silnice uzavřena do 11:15.

Nehoda se stala před 7:00. "Kvůli těžce zraněné osobě byl povolán vrtulník záchranné služby," doplnil krajský policejní mluvčí Jakub Kopřiva.

Na dálnici ve směru na Cheb se tvořily dopoledne až dvoukilometrové kolony, doprava se odkláněla už na odbočku na Loket a na východní obchvat Sokolova.

Zdroj: ČTK
Další zprávy