Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Barevná revoluce: interiérové barvy, které provoní váš domov

komerční článek
19. 5. 2014 10:17
Snad každý člověk touží po dokonalém a harmonickém bydlení, jehož interiér bude nejen naplňovat všechny jeho potřeby, ale také vytvářet útulné teplo domova.
Foto: Aktuálně.cz

Nepříjemný zápach čerstvé nátěrové barvy však může mnohdy od výmalby pokoje odradit. Právě proto přichází chemická společnost BASF na český trh s revoluční novinkou, která se stává stále oblíbenější nejen mezi běžnými spotřebiteli, ale i mezi profesionálními malíři – interiérovými barvami s citrusovou vůní.

Nová kolekce barev Prince Color® Multi Top Classic reaguje na poslední trendy v oblasti interiérového designu a nabízí širokou paletu tónů, které mohou zákazníci snadno kombinovat. Kromě výborné přilnavosti a barevné stálosti mají interiérové barvy také příjemné a svěží aroma, které provoní celý interiér nejen během samotného malování, ale i několik hodin po něm,“ říká Ing. Radek Haloda z BASF Stavební hmoty Česká republika s.r.o.

Svěží citrusové aroma se během aplikace barvy na stěnu postupně uvolňuje do prostoru a vůně je cítit až pět hodin po zaschnutí. V průběhu jednoho až dvou následujících dnů (závislosti na počtu nátěrů a okolních podmínkách) se postupně ztrácí, až zcela vyprchá.

Interiérové barvy Multi Top Classic prošly během svého vývoje řadou přísných testů, které byly zaměřeny na kvalitu nátěrové hmoty při samotném zpracování a zároveň na kvalitu výsledné malby. Testována byla stálobarevnost barvy, paropropustnost, výdrž vůně a další parametry včetně zdravotní nezávadnosti.

Chcete svůj domov provonět trendy odstíny? Navštivte webové stránky www.fasadnistudio.cz, kde mimo jiné naleznete i mnoho rad a inspirací pro barevné bydlení.

 

Právě se děje

před 51 minutami

Hokejová Kometa Brno má 22 nakažených koronavirem

V hokejové Kometě Brno je 22 nakažených koronavirem z řad hráčů, členů realizačního týmu a zaměstnanců. Už v pátek byly kvůli onemocnění šesti hráčů odloženy její úvodní dva zápasy v novém ročníku extraligy. Po otestování dnes klub oznámil hromadný výskyt covidu-19.

"Bohužel z testů vyplynulo, že celkem 22 lidí z klubu je pozitivních. Další kroky budeme konzultovat s krajskou hygienickou stanicí," uvedl majitel a hlavní trenér Komety Libor Zábranský.

Brňané proto museli odložit páteční zápas 1. kola extraligy s Třincem i nedělní utkání v Litvínově. V příštím týdnu má hrát Kometa v pátek doma s Českými Budějovicemi a v neděli v Mladé Boleslavi.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Sparta i Brno měly kontrolní testy negativní a mohou hrát

Fotbalisté Sparty i Brna mohou v neděli odehrát zápas 4. kola první ligy. Povinné předzápasové testy u obou celků odhalily v kádru koronavirus, dnešní kontrolní odběry ale měli všichni zbylí členové týmu negativní. Kluby o tom informovaly na sociální síti twitter. Sparta bude v neděli doma proti Zlínu usilovat o návrat do čela tabulky, Zbrojovka přivítá Olomouc.

V brněnském týmu je po předzápasových testech pět nakažených, kteří byli ihned posláni do izolace. Opakované odběry žádný další pozitivní případ neodhalily a nováček nejvyšší soutěže tak může proti Sigmě nastoupit. Zbrojovka doplnila mužstvo několika hráči z rezervy.

Ve Spartě odhalily předzápasové testy koronavirus u jednoho hráče a jednoho člena širšího realizačního týmu. Při dnešních opakovaných odběrech měl podle vyjádření klubu další hráč hraniční pozitivní záchyt a byl umístěn do karantény. Pražská hygienická stanice i tak povolila Letenským nedělní utkání odehrát. Kvůli dvěma pozitivním testům Sparta v pátek zrušila přípravu prvního týmu a pro veřejnost uzavřela tréninkový areál na Strahově.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Jeden mrtvý a pět zraněných při dopravní nehodě u Třebíče, silnice je neprůjezdná

Při dopravní nehodě tří osobních a jednoho nákladního automobilu zemřel v sobotu před polednem na Třebíčsku jeden člověk. Zranění utrpělo dalších pět lidí, včetně dvou dětí. Nehoda se stala u obce Příložany. Příčinu tragické události vyšetřuje policie, podle prvotního šetření šlo zřejmě o nesprávné předjíždění.

"Řidička osobního vozidla předjížděla nákladní vozidlo. Z dosud nezjištěných příčin se nestihla včas zařadit před předjížděné vozidlo a čelně se střetla s protijedoucím osobním vozidlem. Jedno z vozidel se po střetu odrazilo na třetí projíždějící osobní vozidlo," uvedla policejní mluvčí z Vysočiny Dana Čírtková. Silnice II/152 je v místě nehody neprůjezdná. 

Zdroj: ČTK , Domácí
Další zprávy