reklama

Děsivá smrt v Praze. Muže slisovali se starým papírem

8. 10. 2013 16:12

Otřesení zaměstnanci skládky v Ďáblicích přivolali policisty k neobvyklému nálezu

Skládka v pražských Ďáblicích, kde k tragické události došlo. Skládka v pražských Ďáblicích, kde k tragické události došlo. | Foto: Tomáš Adamec, Aktuálně.cz

Praha - Otřesení zaměstnanci skládky přivolali policisty k neobvyklému nálezu. Společně s odpadem byl totiž slisován i mladý muž.

"Včera deset minut po půl desáté dopoledne přijal operátor tísňové linky volání od zaměstnance skládky v Ďáblicích, že v jedné z hal nalezli mrtvého muže slisovaného společně s odpadem," informovala mluvčí pražské policie Jana Rösslerová.

Případ je stále v šetření, nicméně se zdá nejpravděpodobnější, že se nešťastník právě nacházel v kontejneru na tříděný odpad, když nákladní auto sváželo starý papír  a vyprazdňovalo i tuto popelnici.

"Na skládku přijeli i kriminalisté výjezdové skupiny, kteří ohledali slisované tělo a v současné chvíli zjišťují, jak se pětatřicetiletý muž do lisu na papír dostal. Přesnou příčinu úmrtí objasní až provedená pitva, nicméně přivolaný lékař vyloučil cizí zavinění na smrti muže," dodala mluvčí.

autor: Domácí

reklama

Diskuse

0komentářů

Zatím žádný příspěvek :(

reklama
reklama

Praha

 
reklama