reklama

Hardwarium: nové telefony Samsung, tablety Sony a Lenovo

17. 8. 2012 5:25

Samsung N7100 Galaxy Note II - velikost vítězí Neoficiální render očekávaného chytrého telefonu Samsung Galaxy Note II s operačním systémem Android přinesl server Gsmarena.com. Podle zveřejněných informací bude telefon opatřen dotykovým perem,  Super AMOLED displejem velikosti 5,5 palce s rozlišením 1280 x 800 obrazových bodů, osmi megapixelovým fotoaparátem a čtyřjádrovým procesorem Exynos taktovaným na frekvenci 1,5 GHz. Přejít do galerie: 12
  • Samsung Galaxy S Blaze Q - s hardwarovou QWERTY klávesnicí Neoficiálním renderem nového chytrého telefonu Samsung Galaxy S Blaze Q s hardware QWERTY klávesnicí překvapil internetový server Tmonews.com. Dostupné informace hovoří o 720p HD displeji, dvoujádrovém procesoru Snapdragon S4 taktovaném na frekvenci 1,5 GHz, 1 GB operační paměti RAM a 16 GB interní úložné paměti.
  • Toshiba Portégé Z930 - ultrabooky s tělem z hořčíkové slitiny Japonská společnost Toshiba představila novou řadu ultrabooků Portégé Z930. Ultrabooky budou vybaveny operačním systémem Windows 7, podsvícenou klávesnicí a nejnovější generací úsporných procesorů Intel. Vybrané typy dostanou procesor vPro. Operační paměť RAM může dosahovat výše 8 GB. SSD kapacitu až 256 GB. Udávaná výdrž akumulátoru je 8 hodin. Rozměry 316 x 227 x 8,3/ 15,9 milimetrů. Hmotnost 1,12 kilogramu.
  • Lenovo ThinkPad Tablet 2 - s Microsoft Windows 8 Čínská společnost Lenovo oficiálně představila tablet ThinkPad Tablet 2, určený pro operační systém Microsoft Windows 8. Tablet o uhlopříčce 10,1 palců s rozlišením 1366 x 768 obrazových bodů bude vybaven 32nm procesorem z řady Intel Atom Clover Trail. Tablet podporuje sítě 3G/4G, HSPA+ a LTE. Dále je vybaven Wi-Fi, NFC čipem, USB rozhraním a čtečkou paměťových karet. Rozlišení předního fotoaparátu je 2 MPx a zdního 8 MPx. Akumulátor by měl vydržet až 10 hodin práce. Předpokládané uvedení tabletu na trh je plánováno na říjen, termín, který je v souladu s vydáním Windows 8.
  • Sony Xperia Tablet - brzy mezi námi Neoficiální rendery tabletu z produkce japonské společnosti Sony přinesl komunitní web Xda-developers.com. Mimo obrázků informace hovoří o rozlišení 1 280 x 800 obrazových bodů, procesoru Tegra3, 1 MPx předním fotoaparátu a 8 MPx zadním fotoaparátu. Akumulátor by měl mít kapacitu 6000 mAh. Hmotnost tabletu je uváděna 570 gramů.
  • Huawei MediaPad 10 FHD - v certifikačním řízení Z probíhajícího certifikačního řízení unikly obrázky tabletu MediaPad 10 FHD, který je svými špičkovými parametry považován za vlajkovou loď čínské společnosti Huawei. Deseti palcový tablet s rozlišením 1 920 x 1 200 obrazových bodů je vybaven čtyřjádrovým procesorem K3V2 běžícím s taktem 1,2 GHz. Z dalších známých technických parametrů jmenujme přední 1,3 MPx kameru a zadní 8 MPx fotoaparát. Velikost operační paměti RAM je 1 GB, velikost interní úložné paměti 8 GB s možností navýšení prostřednictvím paměťových karet microSD. Na trh by měl tablet přijít ve dvou verzích navzájem se lišících typem bezdrátového připojení. Připojením pouze přes WiFi, nebo přes technologii LTE.
Samsung N7100 Galaxy Note II - velikost vítězí Neoficiální render očekávaného chytrého telefonu Samsung Galaxy Note II s operačním systémem Android přinesl server Gsmarena.com. Podle zveřejněných informací bude telefon opatřen dotykovým perem, Super AMOLED displejem velikosti 5,5 palce s rozlišením 1280 x 800 obrazových bodů, osmi megapixelovým fotoaparátem a čtyřjádrovým procesorem Exynos taktovaným na frekvenci 1,5 GHz. | Foto: GSMARENA.COM

Hardwarium - Každý týden přináší Datarama výběr krátkých zpráv ze světa hardwaru. Uniklé fotografie prototypů, vylepšováky, specifikace a tipy na hračky pro dospělé i děti.

reklama
reklama
reklama
reklama
 
reklama